Olej na plátně, 67 x 57 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rámováno v uměleckém autorském rámu z USA.
Významné reprezentativní galerijní dílo uznávaného malíře zejména v USA, dokonalost a propracovanost perspektivy včetně rozložení jednotlivých pásem vzájemně na sebe navazujících vytvářejí doslova přírodní chrám z Bali. Detailnost díla je až nadčasově provedená.
Autor známý spíše svými menšími formáty, u tohoto předkládaného díla učinil výjimku, neboť dílo bylo vytvořeno pro výzdobu ambasády velvyslance.
Obdobná díla v této kvalitě v takovém raritním rozměru se prodávají v New Yorku od 2000 – 5000$. Mimořádná nabídka! Velká příležitost pro investory a sběratele. Rare!