Kalamář - Sklo a stříbro 800/1000, punc S-32, hrubá hmotnost 489,63 g

Mírně poškozeno.

Kalamář
27922. Sklo a stříbro 800/1000, punc S-32, hrubá hmotnost 489,63 g
Dražba ukončena:13.02.2019 22:04:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč