Olej na kartonu. 23x26cm. Signováno vpravo dole Stuchlík. Rámováno.
o autorovi: 1863, Děčín - 1940, Praha-Bubeneč
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč