Kaplan - V tanci

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x58 cm. Nesignováno. Vzadu přípis Kaplan 1946. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Kaplan
47473. V tanci
Dražba ukončena:30.07.2020 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč