Olej na překližce, 32x24 cm. Signováno vlevo dole K. Augusta 05. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1883 - 1974
Narodil se v Humpolci. Studoval pražskou AVU u prof. Schwaigera. Věnoval se hlavně figurální malbě, protrétům a zátiším.