Karel Augusta - Zátiší s porcelánovými figurkami

Olej na kartonu, 47x47 cm. Signováno vpravo dole K.Augusta. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1883 - 1974
Narodil se v Humpolci. Studoval pražskou AVU u prof. Schwaigera. Věnoval se hlavně figurální malbě, protrétům a zátiším.

154444. Zátiší s porcelánovými figurkami
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:24:31 16593