Olej na kartonu, 47x47 cm. Signováno vpravo dole K.Augusta. Rámováno.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1883 - 1974
Narodil se v Humpolci. Studoval pražskou AVU u prof. Schwaigera. Věnoval se hlavně figurální malbě, protrétům a zátiším.