Karel Balcar - Portrét děvčete 30.léta 20.stol.

Kresba tužkou, 66x45 cm. Značeno vzadu pozůstalostním razítkem. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Karel Balcar
56899. Portrét děvčete 30.léta 20.stol.
Dražba ukončena:17.03.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 09.03.2021 21:38:59 4681