Karel Benedík - Staroměstské náměstí

Olej na plátně, 66x65 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Benedík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

Karel Benedík
51633. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:28.10.2020 20:03:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč