Olej na plátně, 66x65 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Benedík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1923-1997
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.