Karel Černý Š. - Ulice

Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo nahoře K. Černý Š 42. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

22703. Ulice
Dražba ukončena:27.09.2018 20:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:47 000 Kč