Olej na plátně. 65x65 cm. Signováno vlevo dole K.Červenský. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč