Olej na sololitu, 56x84 cm. Signováno vpravo dole Dražan K. 1956. Rámováno.
o autorovi: 1897 - ? Malíř, vlastním jménem Karel Dan. Byl žákem V. H. Brunnera a R. Schlossera, věnoval se především krajinářské a figurální malbě.