Karel Holan - Periferie

Akvarel, 37x50 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111433. Periferie
Dražba ukončena:28.02.2024 21:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 27.02.2024 20:01:19 14735