Karel Holan - Praha

Litografie, 33x50 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Holan 1957. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

46913. Praha
Dražba ukončena:15.07.2020 19:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo