Karel Klár - Za venkovským stavením

Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vlevo dole Klár 1900. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1866, Praha - 1919, Praha
Žák profesora Sansi. Malíř, krajinář a restaurátor obrazů. Restauroval orloj na Staroměstské radnici v Praze. Cestoval po Itálii, Švýcarsku a jižním Tyrolsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

22787. Za venkovským stavením
Dražba ukončena:27.09.2018 21:52:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč