Karel Kostial - Procházka lesem

Olej na dřevě, 65x49 cm. Signováno vlevo dole K. Kostial. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

48587. Procházka lesem
Dražba ukončena:27.08.2020 19:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč