Karel Müller - Brána v Černé věži

Olej na překližce, 29x21 cm, signováno vpravo dole K. Müller, rám.

1899, Praha - 1977
Žák AVU (1918-1921; prof. Loukota, Bukovac a Obrovský). Poté přechod do grafické speciálky AVU k prof. Švabinskému (1921-1924). Tvoří především motivy staré Prahy, starosvětské výjevy, jezdce, kočáry a dostavníky. Ve svých litografiích a ilustracích zachycuje ráz života ve staré Praze.

3061. Brána v Černé věži
Dražba ukončena:30.09.2015 22:55:22
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč