Karel Müller

42856. Soubor 3 grafických listů

popis: Litografie, 17x12 cm. Signovány vpravo dole Karel Müller. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen