Karel Myslbek - Chudá žena

Kresba tužkou, 39x28 cm. Signováno vpravo dole K. Myslbek. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1874-1915

58126. Chudá žena
Dražba ukončena:14.04.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč