Karel Myslbek - Já mám koně vrané koně a Chovejte mě má maminko

Kresby - akvarely, 21x19 cm a 22x17 cm. Signovány vlevo dole Myslbek. Papír nalepen na kartonu.

o autorovi: 1874-1915

16226. Já mám koně vrané koně a Chovejte mě má maminko
Dražba ukončena:15.02.2018 19:16:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:800 Kč