Karel Myslbek - Konvolut 3 prací na papíře

3x kresba, od 18x22 cm do 28x39 cm. 2x rám, pasparta, sklo, 1x volný list. Všechny signovány Myslbek.

Pozn.:Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1874-1915

93522. Konvolut 3 prací na papíře
Dražba ukončena:09.04.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč