Karel Myslbek - Kytice ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 47x40 cm. Signováno vpravo dole Myslbek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1915

29940. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.03.2019 22:10:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč