Karel Myslbek - Letní poutník

Kresba, 19x12 cm. Signováno vlevo dole Myslbek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1915

305042. Letní poutník
Dražba ukončena:02.06.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč