Karel Myslbek - Letní ráno

Olej na papíře, 20x16 cm. Signováno vlevo dole Myslbek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1915

29704. Letní ráno
Dražba ukončena:27.03.2019 22:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (27.03.2019 21:38:16) 826
700 Kč 27.03.2019 18:57:14 4851