Karel Myslbek - Soubor 37- mi kreseb a grafických listů

většina signována Myslbek, volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

o autorovi: 1874-1915

12471. Soubor 37- mi kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:20.09.2017 22:32:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč