Karel Myslbek - U stavení

Olej na plátně, 14x19 cm. Signováno vpravo dole Myslbek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1874-1915

120141. U stavení
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 12.07.2024 13:12:21 13761
500 Kč 09.07.2024 20:55:17 831