Karel Myslbek - Za vesnicí

Olej na papíře, 20x29 cm, signováno vlevo dole Myslbek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1915

15828. Za vesnicí
Dražba ukončena:25.01.2018 22:15:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč