Karel Novák

38142. Břízy nad krajinou

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole K. Novák, Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 2. 3. července 1915. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

dražba ukončena: 28.11.2019 19:55:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (28.11.2019 19:42:27) 6036