Karel Novák - Pestrobarevná kytice

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vpravo dole K.Novák. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1915-2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

38701. Pestrobarevná kytice
Dražba ukončena:11.12.2019 21:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč