Karel Novák - Pohled do údolí

Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vpravo dole K. Novák. Rámováno.

o autorovi: 1915-2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

80970. Pohled do údolí
Dražba ukončena:10.07.2022 20:57:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč