Karel Oberthor - Koně v manéži

Litografie, 20x63 cm. Signováno dole uprostřed K.Oberthor 1972. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

Karel Oberthor
302378. Koně v manéži
Dražba ukončena:04.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč