Litografie, 34x27 a 21x41 cm. 1x signováno tužkou K. Oberthor 83 a číslováno 9/13. 1x vzadu autorské razítko. Volné listy.
o autorovi: 1921 - 1996
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč