Karel Oberthor - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, 34x27 a 21x41 cm. 1x signováno tužkou K. Oberthor 83 a číslováno 9/13. 1x vzadu autorské razítko. Volné listy.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

Karel Oberthor
66564. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.10.2021 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč