Karel Oberthor

22194. Orel

popis: Litografie, 32x24 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor. Volný list.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 20.09.2018 22:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 20.09.2018 21:15:55 1873