Karel Oberthor - Soubor 2 litografií - Koně

Litografie. 22x6 cm. Signovány dole uprostřed Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

Karel Oberthor
302286. Soubor 2 litografií - Koně
Dražba ukončena:22.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč