Karel Randa

305422. Podkarpatská Rus

popis: Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Randa 17. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:07:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč