Karel Randa - Podkarpatská Rus

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Randa 17. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Švabinského.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

305422. Podkarpatská Rus
Dražba ukončena:01.07.2020 20:07:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč