Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Randa 17. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1912 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Švabinského.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.