Karel Skála - Chemie

Olej na překližce, 60x80 cm, signováno vpravo dole K. Skála 77, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

11981. Chemie
Dražba ukončena:29.06.2017 19:46:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč