Karel Skála - Dvě ženy

Olej na plátně fixovaná´ý na kartonu, 30x25 cm. Signováno vpravo dole K. Skála. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

38254. Dvě ženy
Dražba ukončena:28.11.2019 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč