Karel Skála - U Pražského hradu

Olej na měděné destičce, 7x10 cm, signováno vlevo dole K. Skála, nerámováno.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

15752. U Pražského hradu
Dražba ukončena:25.01.2018 21:17:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč