Karel Skála - Ženský akt s ovocem

Olej na kartonu, 27x37 cm. Signováno vpravo dole K. Skála. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba v minulosti odborně čištěna.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

29497. Ženský akt s ovocem
Dražba ukončena:27.03.2019 19:50:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč