Karel Skalník - Bohatá kytice

Olej na plátně. 55x47 cm. Signováno dole uprostřed K.Skalník 1880. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Karel Skalník
38680. Bohatá kytice
Dražba ukončena:11.12.2019 21:17:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč