Karel Srp

40754. Koupání

popis: Olej na kartonu. 40x50 cm. Signováno vpravo dole K. Srp. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:03:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč