Karel Stark - Zátiší s košíkem hub

Kombinovaná technika, 42x54 cm. Signováno vlevo dole Karel Stark 1966. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 -?
Malíř krajin a zátiší

48795. Zátiší s košíkem hub
Dražba ukončena:27.08.2020 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo