Karel Stehlík - Cesta v krajině

Kombinovaná technika, 48x63 cm. Signováno vpravo dole K. Stehlík. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

34020. Cesta v krajině
Dražba ukončena:27.06.2019 19:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.06.2019 17:23:29 2430