Karel Stehlík - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Karel Stehlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

300080. Kytice ve váze
Dražba ukončena:16.08.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč