Karel Stehlík - Slunečnice

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Karel Stehlík. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

301079. Slunečnice
Dražba ukončena:29.09.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč