Karel Stehlík - Štrbské Pleso

Olej na kartonu, 30x44 cm. Signováno vpravo dole Karel Stehlík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

vydraženo top
101011. Štrbské Pleso
Dražba ukončena:27.08.2023 20:30:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč