Karel Stehlík - Tání

Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vlevo dole Stehlík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1912 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29.000 Kč.

72703. Tání
Dražba ukončena:06.02.2022 21:12:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč