Karel Tomsa - Sázavský klášter

Olej na plátně, 70x60 cm, signováno vlevo dole K. Tomsa.

1869, Velvary - 1930
Studoval u umělce V. Jansy. Nejznámnější je svými akvarely ze zmizelého Podskalí.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2361. Sázavský klášter
Dražba ukončena:27.05.2015 21:49:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč