Karel Trapl

45400. Zámecká zahrada v Kroměříži

popis: Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole K. Trapl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1897.
Studoval vídeňskou akademiia v Praze u malíře Majora. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě a malbě divadelních opon. Pro společnost Ufa maloval filmové plakáty.

dražba ukončena: 28.05.2020 21:29:14

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč