Karel Trapl - Zámecká zahrada v Kroměříži

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole K. Trapl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1897.
Studoval vídeňskou akademii a v Praze u malíře Majora. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě a malbě divadelních opon. Pro společnost Ufa maloval filmové plakáty.

Karel Trapl
45400. Zámecká zahrada v Kroměříži
Dražba ukončena:28.05.2020 21:29:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč