Karel Urbanovský - Pozdní podzim

Olej na plátně, 33x41 cm. Signováno vpravo dole K. Urbanovský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1908 - ?
Malíř. Studoval u J. Štiky. Věnoval se krajinomalbě, často zpodobňoval rybáře při práci.

305025. Pozdní podzim
Dražba ukončena:01.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč