Karel Vik - Letní krajina

Olej na kartonu, 32x28 cm, signováno vlevo dole K. Vik, rám, zaskleno.

o autorovi: 1883 - 1964

8813. Letní krajina
Dražba ukončena:29.03.2017 21:34:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč